Kombinacija ribolovačkog prsluka za mušičarenje, chest pack torbice i malog dnevnog ranca.
Mega Bra je namenjen ribolovcima koji žele da ostanu funkcionalni, ali moraju sa sobom da nose veći broj kutija za mušice, alata i dodatne opreme na udoban način. Mega Bra se lako oblači i jednostavno podešava kako bi odgovarao različitim veličinama. Dodali smo dodatno ojačanje i postavu na leđima, što ga čini veoma udobnim za nošenje tokom dugih ribolovačkih dana.
Poseduje kratak YKK rajsferšlus na prednjoj strani i kopču za dodatno osiguranje prsluka kada je to potrebno. Unutrašnji materijal je čvrsta mrežasta tkanina koja omogućava dobru ventilaciju.
Mega Bra ima šest prednjih džepova sa rajsferšlusom, dva unutrašnja džepa sa rajsferšlusom i jedan na zadnjoj strani. Na leđima se nalazi i veliki proširivi zadnji džep. Pored toga, Mega Bra ima četiri D-prstena na prednjoj strani i D-prsten na leđima za prihvat meredova (podmetača). Tu su i dva integrisana zinger držača za alat i klešta za sečenje (nippers).
Velcro (čičak) površine na određenim mestima omogućavaju da uklonjive držače za dodatnu opremu postavite tačno tamo gde vam najviše odgovara.
Za sve porudžbine preko 5000din
Za iznose manje od 5000din troškovi slanja su 500din
Isporuka se vrši POST EXPRES servisom. Rok isporuke 2 radna dana